Bizi Arayın: 0 216 394 15 71

Hakkımızda

Bay-Er Kimya - Fabrika - Görsel 1

Bay-Er Kimya Sanayi Ticaret A.Ş. 1978 kuruluş yılından günümüze, deri kimyasalları sektörünün tedarik ve dağıtım alanlarında ülke çapında köklü, güvenilir ve sağlam bir kuruluş olarak yerini belirlemiştir.

Kuruluşundan bu yana ağırlıklı olarak deri konusunda çalışmalarını sürdürmekle beraber, birçok değişik kimyasal hammaddenin ambalajlı tedariklerini gerçekleştirmektedir. Geniş bir hammadde yelpazesine sahip olan firmamız, yıllardır tecrübesi ve innovative-yenilikçi duruşuyla deri sanayi sektörünün tedarikçisi konumuna gelip, iç piyasalarda da hizmet anlayışına değer katarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tedarikçisi olduğumuz sektörlerin başlıcaları boya, deri ve suni deri gibi sanayi kuruluşların yanı sıra, bizler gibi kimya sektöründe de taleblerini karşıladığımız, dönemsel anlaşmalar yaptığımız birçok çapta müşterimiz bulunmaktadır.

Misyonumuz; Globalleşen dünyada, ülkemize ve dünyamıza kaliteli, yenilikçi, takipçi, fark yaratabilecek anlayış ve değer yargılarıyla hizmet etmek, ve markamızı bir sonraki nesillere genişleyerek ve büyüyerek aktarmak.

Vizyonumuz; Yurtiçi ve yurtdışı platformlarda sektörün öncüsü haline gelmek, müşterilerimizin çıkarlarını ve memnuniyetini gözetmek, yeni pazarlar ve iş ortakları bularak sürekli ve sürdürülebilir bir büyüme sağlamaktır.